Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, iż jest ona o wiele, wiele ważniejsza - Bill Shankly
Blog > Komentarze do wpisu

Jest niespodzianka !

Wielu oglądających igrzyska w Vancouver wyrażało opinię, że żadnemu zawodnikowi czy drużynie nie udało się sprawić niespodzianki. Mówiono, że medale Małysza i Kowalczyk były spodziewane i ogólnie wszyscy startują albo na miarę swoich możliwości albo gorzej. 
Lecz oto w samej końcówce olimpiady mamy w końcu dość dużą niespodziankę. Nasza żeńska reprezentacja w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 2400m jest już w półfinale! Chyba każdy uzna to za sporą niespodziankę, gdyż ja mówiąc szczerze o tym, iż te panie występują w Kanadzie dowiedziałem się dopiero przed samym wyścigiem. 
Ten półfinał oparł się na pewno w pewnym stopniu o szczęście jakie w wyścigu z Rosjankami miały Polki. W samej końcówce jedna z rywalek zachwiała się i zaczęła odstawać od reszty co pozwoliło na sukces naszym dziewczynom. Samym fuksem jednak nikt do półfinału olimpiady nie dojeżdża. Polki pojechały bardzo dobrze taktycznie i nie spaliły się ( co lubi zdarzać się naszym zawodnikom). 
Ich medal na pewno byłby wielkim zaskoczeniem, a jest na to szansa. W półfinale zmierzą się z Japonkami, które uzyskały dziś czas tylko o 0,01s lepszy od naszych reprezentantek. Gdyby naszym rodaczkom udało zdobyć się jakikolwiek krążek byłby to według mnie najbardziej cenny medal na tegorocznych zawodach. 

Bo nic tak nie cieszy jak niespodzianki :)
sobota, 27 lutego 2010, patryk1121.0

Polecane wpisy

statystyka